piątek, 23 stycznia 2009

-50%


Nareszcie upragniona wyprzedaż, a może i nie, ale najważniejsze to, to, że wyprzedaż...

Kiedyś pamiętam wyprzedaże były nie tylko dla ss, ale i dla zwykłych członków...

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

wyprzedaż w tym miesiącu jest wyjątkowo dużo ;] to bardzo dobrze.
Masz fajnego bloga zapraszam na mojego znajdują sie tam najnowsze ubrania ktore pojawia sie w plazie famous-stardoll.blogspot.com