Strony
Strona główna
CG bloga
Cennik reklam
piątek, 23 stycznia 2009
Jak to można nazwać?
Otóż w starplazie pojawiły się nowości(jak je nazwać?) oto jest pytanie jak nazwać tą kolekcje?A ten naszyjnik, który wzięłam w kółeczko... Czy on już nie był tylko w innym kolorze?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz