piątek, 23 stycznia 2009

Jak to można nazwać?


Otóż w starplazie pojawiły się nowości(jak je nazwać?) oto jest pytanie jak nazwać tą kolekcje?A ten naszyjnik, który wzięłam w kółeczko... Czy on już nie był tylko w innym kolorze?

Brak komentarzy: