poniedziałek, 19 stycznia 2009

Pasują?


Powiedzcie czy te usta pasują? nie mogłam żadnych dopasować... Jeśli możecie dawajcie mi propozycje w kometarzach (jeśli czytasz bloga prosze, abyś dodał się do obserwujących)

2 komentarze:

ooo_lll_aaa pisze...

Moim zdaniem ładnie to wygląda :))

Anonimowy pisze...

stardoll-com-blog.blogspot.com/
zapraszam ;D
ps. te usta świetnie pasują ;D