poniedziałek, 19 stycznia 2009

Wielki konkurs

Uwaga!!!

Wielki konkurs!!!

teraz podam wam kilka kreacji, które stworzyłam niedawno..

Oto one: 

A teraz waszym zadaniem będzie zgłaszanie się  w komentarzach oraz...

... no właśnie i co dalej? Więc później wysyłacie mi na e-mail anoonati@gmail.com propozycje nazwy dla tych strojów...

Najciekawsze wynagrodze (nagrody i do kiedy napisze później)

Przykład odp.: A) bleble :P(napisałam tak, żebym przypadkiem nie podsunęła wam pomysłu) życzę powodzenia i liczę na was.

A i zapomniałam dodać, że jest jedna zasada musisz posiadać konto na stardoll ;D  A) to pierwsza kreacja, B) druga itp. dla wiadomości

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

zgłaszam się :):)
Jestem xxczesteraxx