Wielki konkurs!!!
teraz podam wam kilka kreacji, które stworzyłam niedawno..
Oto one:




A teraz waszym zadaniem będzie zgłaszanie się w komentarzach oraz...
... no właśnie i co dalej? Więc później wysyłacie mi na e-mail anoonati@gmail.com propozycje nazwy dla tych strojów...
Najciekawsze wynagrodze (nagrody i do kiedy napisze później)
Przykład odp.: A) bleble :P(napisałam tak, żebym przypadkiem nie podsunęła wam pomysłu) życzę powodzenia i liczę na was.
A i zapomniałam dodać, że jest jedna zasada musisz posiadać konto na stardoll ;D A) to pierwsza kreacja, B) druga itp. dla wiadomości
1 komentarz:
zgłaszam się :):)
Jestem xxczesteraxx
Prześlij komentarz