W ostatniej ankiecie było pytanie: Co mam zrobić na blogu? Najwięcej odp. było dla konkursu, a ciut mniej dla CG bloga...
Dziś postanowiłam podać wyniki ostatniego konkursu, którego wygrała xxczesteraxx, ponieważ była jedyną uczestniczką konkursu... Jaj propozycje to:
a)życie w kratke
b)Pink!
c)mega boys
d)stylowo na codzień
e)czarno biało z dodatkami
CG bloga możemy zacząć od teraz będę wybierać CG tygodnia i miesiąca...
Nad konkursem jeszcze się zastanowię jaki miaby być... Propozycje możecie podawać w komentarzach
(jełśi czytasz bloga dodaj się plis do obserwujących)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz