sobota, 7 lutego 2009

Kreacja z moich ciuchów z szafy ("walentynkowa")


Jak już wszyscy wiedzą niedługo walentynki... Zgłosiłam się do konkursu walentynkowego, ponieważ nie miałam nic ciekawego w szafie ubrałam się tak. Oceńcie proszę moją kreacje "walentynkową"

Coneessionsofa Shopaholic Confession of a Shopaholic - 0sd

Voile Ashley prom dress - 7sd

Holiday dress - 4sd

Pretty in pink Bird Top - 5sd

PS. Walentynkową w cedzysłowiu, ponieważ ona chyba nie jest zbytnio walentynkowa. (jeśli czytasz bloga dodaj się proszę do obserwujących)

Brak komentarzy: