
Jak już wszyscy wiedzą niedługo walentynki... Zgłosiłam się do konkursu walentynkowego, ponieważ nie miałam nic ciekawego w szafie ubrałam się tak. Oceńcie proszę moją kreacje "walentynkową"
Coneessionsofa Shopaholic Confession of a Shopaholic - 0sd
Voile Ashley prom dress - 7sd
Holiday dress - 4sd
Pretty in pink Bird Top - 5sd
PS. Walentynkową w cedzysłowiu, ponieważ ona chyba nie jest zbytnio walentynkowa. (jeśli czytasz bloga dodaj się proszę do obserwujących)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz