Stardoll jest okropny! Dlatego, że zrobił ograniczenie LE (widać na screenie) i tak paskudne ceny...! Co o tym sądzicie?Już skreślili, niektóre rzeczy.
Myślę, ze naprawde przesadzili. A te ceny to już naprawdę. Wcale te rzeczy nie sa takie cudowne aby tyle sd za nie płacić!! Popieram Cię. Tym razem nieźle przesadzili. Ale uważam, ze i tak sie nieźle sprzedają, a oni na tym zarabiają xD
2 komentarze:
Myślę, ze naprawde przesadzili.
A te ceny to już naprawdę.
Wcale te rzeczy nie sa takie cudowne aby tyle sd za nie płacić!! Popieram Cię. Tym razem nieźle przesadzili. Ale uważam, ze i tak sie nieźle sprzedają, a oni na tym zarabiają xD
Wszyscy wiemy, że LE to Limited Edition... A kiedyś się kończy, wystarczy słowo Limited... Ale z cenami zgadzam się z Kumiko... Przesada =/
Prześlij komentarz