sobota, 14 lutego 2009

PAmiętajcie, że na CG bloga możecie się zgłaszamć do jutra...(tygodnia i walentynek)  Wybiore dwie miss.. Jedna walentynek druga tygodnia

3 komentarze:

Avalanche. pisze...

zglaszam sie konto chomikowa i benq11

Justyna-96 pisze...

zgłaszam się

dominisia_kiss pisze...

zgłaszam się