niedziela, 8 lutego 2009

Przypominam o miss tygodnia, na którą można się zgłaszać do dzisiaj do końca tygodnia... Nagroda to głosy na CG przez tydzień, wpisy wszędzie oraz prezent i zapisy do klubów/klubu. Zapraszam, a nagrody pocieszenia to wpisy wszędzie.

Brak komentarzy: