środa, 4 lutego 2009

Przypomnienie


Przypominam o CG tygodnia i miesiąca zgłaszać się można (na CG tygodnia) do niedzieli, a miesiąca do 28 lutego...

3 komentarze:

dominisia_kiss pisze...

zgłaszam się

Anonimowy pisze...

zgłaszam się ;]

A. pisze...

zgłaszam się