Strony
Strona główna
CG bloga
Cennik reklam
czwartek, 19 lutego 2009
Wieelka wyprz xDD
Otóż w minishopie jest wyprzedarz, nie wiem dokładnie ile będzie trwać, ale najprawdopodobniej tydzień.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz