poniedziałek, 23 lutego 2009


Zostaje CG Już drugi raz.

PS: Jeśli czytasz bloga zapisz się do obserwujących.

Zapraszam do zgłaszania się na CG 23-1

4 komentarze:

xxxAsiuLaxxx pisze...

zgłaszam się

ooo_lll_aaa pisze...

zgłaszam się
ooo_lll_aaa

Ania pisze...

zgłaszam się

Rawa Siedlce pisze...

zgłaszam się ASiaczek12