Zostaje CG Już drugi raz.
PS: Jeśli czytasz bloga zapisz się do obserwujących.
Zapraszam do zgłaszania się na CG 23-1
zgłaszam się
zgłaszam sięooo_lll_aaa
zgłaszam się ASiaczek12
Prześlij komentarz
4 komentarze:
zgłaszam się
zgłaszam się
ooo_lll_aaa
zgłaszam się
zgłaszam się ASiaczek12
Prześlij komentarz