czwartek, 29 kwietnia 2010

Nowa opcja..

Teraz wszystkie przedmioty, które wejdą do starplazy, kiedy klikniemy na nie, nie możemy przenieść ich do przymieżalni tylko wyświetlają sie w oknie ze suiteshop..

Brak komentarzy: