sobota, 1 maja 2010

Kolejna zachęta na konto na sd..

24h ss dla nowych użytkowników, czy to jest fer? W 100% nie!! Co o tym sądzicie?

2 komentarze:

doma_xd3 pisze...

no nie fer to niech też dadzą 25sd i przez 24h będziemy SS

Agnieszka252 pisze...

To nie fer!!! Niech nam też dadzą 24 h ss.
A przy okazji zapraszam na mojego bloga o stardollu http://agnieszka252.blogspot.com