środa, 12 maja 2010

Wyprzedaż w Olsenboye!!

Kolejna likwidacja sklepu!! (najprawdopodobniej) Sklep od początku nie był dla Polski, ale aby ubrania z niego pojawiły się w naszej przymierzalni wystarczy, że wejdziemy w te linki: TU i TU


Brak komentarzy: