ZGLASZAM SIE DO KONKURSU IU NA CG A MÓJ WIESZYK TO: MÓJ KOCHANY STARDOLLEK PELEN JEST ŚLICZNYCH DOLEK JEST NOWIUTKA JUŻ LALECZKA A NA SD LUDZI PEŁNA BECZKA:) JEST JUŻ NAS 26 MILIONÓW KAŻDY POWINIEC DOSTAC PO PIĘC BALONÓW:) NA CHIŃSKIM STARDOLLU CHIŃSZCZYZNA ISTNIEJE, SD SIE ROZKRĘCA I MOJA BABUNIA SIĘ ŚMIEJE:) MÓJ NICK TO CHOMIKOWA
1 komentarz:
ZGLASZAM SIE DO KONKURSU IU NA CG A MÓJ WIESZYK TO:
MÓJ KOCHANY STARDOLLEK
PELEN JEST ŚLICZNYCH DOLEK
JEST NOWIUTKA JUŻ LALECZKA
A NA SD LUDZI PEŁNA BECZKA:)
JEST JUŻ NAS 26 MILIONÓW
KAŻDY POWINIEC DOSTAC PO PIĘC BALONÓW:)
NA CHIŃSKIM STARDOLLU CHIŃSZCZYZNA ISTNIEJE,
SD SIE ROZKRĘCA I MOJA BABUNIA SIĘ ŚMIEJE:)
MÓJ NICK TO CHOMIKOWA
Prześlij komentarz