sobota, 21 lutego 2009

Aga napisała do mnie

"czy osoba, która była już cg może się zapisać ponownie? Jęsli tak to się zapisuje :)"

Umieśczam odp. publicznie, dlatego, żeby poprzednie CG o tym wiedziały ;D Otóż oczywiście, że mogą! To bardzo dobrze, że o to zapytałaś.

1 komentarz:

Avalanche. pisze...

ZGLASZAM SIE DO KONKURSU IU NA CG A MÓJ WIESZYK TO:
MÓJ KOCHANY STARDOLLEK
PELEN JEST ŚLICZNYCH DOLEK
JEST NOWIUTKA JUŻ LALECZKA
A NA SD LUDZI PEŁNA BECZKA:)
JEST JUŻ NAS 26 MILIONÓW
KAŻDY POWINIEC DOSTAC PO PIĘC BALONÓW:)
NA CHIŃSKIM STARDOLLU CHIŃSZCZYZNA ISTNIEJE,
SD SIE ROZKRĘCA I MOJA BABUNIA SIĘ ŚMIEJE:)
MÓJ NICK TO CHOMIKOWA