Długo nie pisałam, więc postanowiłam zrobić konkurs. W pierszym etapie piszecie wiersz (nie musi być wymyślony). Wybiorę kilka osób, które będą miały najfajniejsze. Będzie kilka etapów. Nagrody napisze w ostatnim etapie, ponieważ niektóre będą związane z nimi xD. Mam nadzieje, że warto. Prawdopodobnie będą 3/4 etapy. Zgłaszać można się na tym blogu, pod tematem konkurs w moich klubach i u mnie na profilu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz