piątek, 20 lutego 2009

?


Oto spoiler nowości, które pojawią się w starplazie.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Hej powiedz mi proszę skąd brać spoilery? Proszę zalezy mi na tym, chociaż ty mi powiedz. odpisz tu w komentarzu ;)
kasiuka_cool

A. pisze...

czy osoba, która była już cg może się zapisać ponownie? Jęsli tak to się zapisuje :)