piątek, 20 lutego 2009


Pomyśłałam o tym, aby założyć nowego bloga..  Otóż będzie on kącikiem pytań i odpowiedzi. Na moją skrzynkę mailową anoonati@gmail.com możecie mi wysyłąć pytania na każdy temat, a ja będę na tym blogu umieszczać odpowiedzi, jeśli nie zechcecie to odpowiem wam prywatnie... Co o tym myślicie?

Brak komentarzy: