
Pomyśłałam o tym, aby założyć nowego bloga.. Otóż będzie on kącikiem pytań i odpowiedzi. Na moją skrzynkę mailową anoonati@gmail.com możecie mi wysyłąć pytania na każdy temat, a ja będę na tym blogu umieszczać odpowiedzi, jeśli nie zechcecie to odpowiem wam prywatnie... Co o tym myślicie?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz