piątek, 20 lutego 2009

Zapewne nie pamiętacie, że organizuje co tydzień CG. Na każdą można się zgłaszać do niedzieli... Jeśli będzie dużo chętnych powiedzmy minimum 6 osób na tydzień, to zorganizuje i CG dnia.

Dotychczasowe Cg to:

-Agatkawrob

-Dominisia_kiss

Brak komentarzy: