wtorek, 17 lutego 2009

Czytając pewien blog zauważyłam taką notkę

"agamng nie dodaje postw!i jej blog jest tylko dla zaproszonych czytelnikuw!!!

szkoda:(bo ja nie jestem zaproszona ale wiecie co!?słyszałam ze to ona juz nie doadje postuw na bloga i podobno jej skradziono konto!!:(biedna agamng:(bardzo mi jej szkoda.Nie wiem co bym zrobila jak by mi ktos konto ukradla hyba bym sobie haslo wyslala na E-mail i tam dotane a potem bym tego kogos kto mi ukradl konto podala do admina. PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE DAWAJCIE OMUS HASŁA!A nawet jak sie nabierzecie na to, to zrubcie tak:kliknijcie przypomnij hasło i wejccie na swuj E-mail nie wiem czym macie cz na o2 czy na czyms innym i odbierzcie wiadomosc od admina z haslem i zmencie haslo!:)"

Trochę bez sensu ta notka, ponieważ o ile mi wiadmo agamng nikt nie ukradł konta. Zamknęła, bo dużo osób chamsko mówiła o tym i innym oraz z innych powodów.

Nawet nie zna poprawnej polszczyzny.

1 komentarz:

Karolina pisze...

boże, najpierw się naucz poprawnie ortograficznie pisać a potem dodawaj posty ;/