wtorek, 17 lutego 2009

Przeczytaj

Dzisiaj czytając blog HarajukuGirlPL pod pewną notką zobaczyłam takie kometarze

-" agamng pisze...

jesli chodzi o glosy to sposrod ponad 400 obserwujacych osob , glosy na bloga oddawalo dziennie ok 70-100 wiec nie wszystkim musze bloga udostepniac. Przyjelam ponad 70 czytelnikow, mam jeszcze kilka miejsc ale to ja wybieram kogo zapraszam, bo mam dosc chamstwa. Taka jest prawda , jak ktos sie nie potrafi zachowac to trudno, nie bedzie bloga czytał. Wybralam wychowanych i milych czytelnikow a wszyscy zlosliwcy moga mnie pocalowac."

-" Ciocia Wiedźma pisze...

HarajukuGirlPL ma rację. Faktycznie była to nasza wspólna decyzja, a oba blogi zostały zamknięte jednocześnie. Powodów było kilka, ale główny jest taki, jak Aga napisała powyżej. Mamy dosyć chamstwa, miliardów pytań i fałszywego uwielbienia. Tyle że Aga już zdecydowała o prywatnym blogu, a ja jeszcze nie. Przez to wszystko, co dzieje się od kilku miesięcy, zaczynam się poważnie zastanawiać nad całkowitym skasowaniem bloga i odejściem ze stardoll. I niech mi nikt nie mówi, że powinnyśmy być na to przygotowane. Tyle że blogi prowadzimy od pół roku, a cały ten bajzel nasila się od jakiś 2 miesięcy. Każdego by to w końcu umęczyło.
Dlatego jak na razie do bloga nikt, podkreślam, nikt nie będzie miał dostępu, bez względu na to czy dostał wcześniej hasło, ani ile razy wyśle do mnie swój e-mail.

Harajuku przepraszam, że ci komentarze zaśmiecam oświadczeniem, ale może dzięki temu to w końcu do kogoś dotrze"

Jak już wiecie oby dwie zamknęły blogi... Nawet dobrze, że tak zrobiły. Tylko, niektóre osoby otrzymały hasło... Wysłuchajcie tych oto komentarzy, które napisały dziewczyny.

Brak komentarzy: