wtorek, 17 lutego 2009

Pamiętacie jak ostatnio z CG z USA pojawiały się gwiazdy HSM3? Może będziemy mieli coś z HSM3? Z innymi CG (nie z USA) nie było czegoś takiego.  Podejrzewam, że te rzeczy, które prawdopodobnie pojawią się z HSM3 też będą dla USA, my znamy kod na to, aby je mieć nie będą od początku w tym kraju ;D 

Brak komentarzy: