Strony
Strona główna
CG bloga
Cennik reklam
czwartek, 5 lutego 2009
którą poradzicie?
Pomóżcie, którą stylizację mam wybrać na konkurs w klubie Moja_muzyczka... A, b, c, d, e, f czy g?
3 komentarze:
A.
pisze...
myślę że b lub g
5 lutego 2009 15:50
xxxAsiuLaxxx
pisze...
ja tez jestem za g
5 lutego 2009 15:58
Justyna-96
pisze...
ja sądzę, że najlepsza jest ostatnia g.
6 lutego 2009 06:59
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
3 komentarze:
myślę że b lub g
ja tez jestem za g
ja sądzę, że najlepsza jest ostatnia g.
Prześlij komentarz