czwartek, 5 lutego 2009

którą poradzicie?


Pomóżcie, którą stylizację mam wybrać na konkurs w klubie Moja_muzyczka... A, b, c, d, e, f czy g?

3 komentarze:

A. pisze...

myślę że b lub g

xxxAsiuLaxxx pisze...

ja tez jestem za g

Justyna-96 pisze...

ja sądzę, że najlepsza jest ostatnia g.