piątek, 13 lutego 2009

laduje-konta


Znacie dziewczynę o nicku laduje-konta? Kiedyś (z dwa miesiące temu) napisała do mnie "Podaj mi hasło to naładauje ci konto" ja: "a dlaczego sobie nie naładujesz?"  ona: "bo chcę pomagać ludziom i ładuje im konta" mniejwięcej tak brzmiała rozmowa. Apropo prezentacji... Wierzycie jej? (od tamtej pory jest zablokowana )

2 komentarze:

dominisia_kiss pisze...

Tak, chce pomagać innym a sobie nie może pomóc.
Na takich ludzi trzeba uważać i nie podawać im hasła ani emaila ani innych wirtualnych adresów.

stardoll-ewela pisze...

robi ładne metamorfozy ale haseł
haha...