piątek, 13 lutego 2009

Post dla xxxAsiuLaxxx

Stypałaś się mnie skąd biorę tło do bloga... Wchodzisz na stronę http://thecutestblogontheblock.com/ i później do działu  Free Backgrounds tam wybierasz tło klikasz na nie i instrukcja ci się pokarze.

2 komentarze:

xxxAsiuLaxxx pisze...

oo dziękuje ci;*

xxxAsiuLaxxx pisze...

a mam jeszcze jedno pytanie bo tło mi się juz zrobilo ale na samym dole mam ten kod html zobacz sama co mam zrobic aby tego nie bylo?