oo dziękuje ci;*
a mam jeszcze jedno pytanie bo tło mi się juz zrobilo ale na samym dole mam ten kod html zobacz sama co mam zrobic aby tego nie bylo?
Prześlij komentarz
2 komentarze:
oo dziękuje ci;*
a mam jeszcze jedno pytanie bo tło mi się juz zrobilo ale na samym dole mam ten kod html zobacz sama co mam zrobic aby tego nie bylo?
Prześlij komentarz