EDIT: Już jest w starplaza!! Kurcze jakie ceny!! Prawie jak LE, no baardzo prawie :/
PS Wszyscy nowi uczestnicy dostają od admina opcję samouczka..
hej! mogłabym się dowiedziec jak zrobic taki adres w kółku? Zależy mi!z góry dzięki
w photoshopie..
Prześlij komentarz
2 komentarze:
hej! mogłabym się dowiedziec jak zrobic taki adres w kółku? Zależy mi!
z góry dzięki
w photoshopie..
Prześlij komentarz