wtorek, 27 kwietnia 2010

Antidot już niebawem!!
































EDIT: Już jest w starplaza!! Kurcze jakie ceny!! Prawie jak LE, no baardzo prawie :/

PS Wszyscy nowi uczestnicy dostają od admina opcję samouczka..

2 komentarze:

Tweedy pisze...

hej! mogłabym się dowiedziec jak zrobic taki adres w kółku? Zależy mi!
z góry dzięki

Ania J. pisze...

w photoshopie..