Czy wy też dostaliście wiadomość o tym, że wprowadzą zmiany w Starbazaarze? O ile dobrze pamiętam takie coś miało być już jakiś czas temu..
uważam że beznadziejnie że sprzedawać można do 500 stardollarów,bo teraz za nie wiadomo jakie ceny będą sprzedawać ciuszki.lady.pikul
Prześlij komentarz
1 komentarz:
uważam że beznadziejnie że sprzedawać można do 500 stardollarów,bo teraz za nie wiadomo jakie ceny będą sprzedawać ciuszki.
lady.pikul
Prześlij komentarz