wtorek, 18 maja 2010

Nowa/ stara zmiana w starbazar!!














Czy wy też dostaliście wiadomość o tym, że wprowadzą zmiany w Starbazaarze? O ile dobrze pamiętam takie coś miało być już jakiś czas temu..

1 komentarz:

Lady.Pikul pisze...

uważam że beznadziejnie że sprzedawać można do 500 stardollarów,bo teraz za nie wiadomo jakie ceny będą sprzedawać ciuszki.
lady.pikul